DZIEŃ SKUPIENIA ANIMATORÓW z KRĘGÓW DOMOWEGO KOŚCIOŁA, GAŁĘZI RODZINNEJ RUCHU ŚWIATŁO – ŻYCIE.

W sobotę 25 września w naszej parafii, po raz pierwszy odbył się dzień skupienia animatorów Domowego Kościoła gałęzi rodzinnej Ruchu Światło – Życie rejonu Wysokie Mazowieckie. Spotkanie prowadzone było przez parę diecezjalną – Anię i Tomka Przybyszewskich, moderatora diecezjalnego Domowego Kościoła ks. Łukasza Andrzejczyka we współpracy z naszym moderatorem rejonowym ks. Tomaszem Wróblewskim oraz parą rejonową. Spotkanie rozpoczęła Msza św. połączona ze wspólną adoracją Najświętszego Sakramentu, podczas których zawierzyliśmy tegoroczną posługę najlepszemu nauczycielowi – Jezusowi, naszemu Zbawicielowi. Następnie w sali Św. Józefa po drobnym poczęstunku, trzynaście par animatorskich odpowiedzialnych za formowanie małżeństw w swych macierzystych kręgach, rozpoczęło spotkanie formacyjne, przygotowujące do pełnienia posługi w nadchodzącym roku formacyjnym.
W imieniu całej naszej wspólnoty składamy serdeczne podziękowania Ks. Proboszczowi Wojciechowi Stefaniakowi za możliwość przeżywania tego dnia
w naszej parafii. Bogu niech będą dzięki również prowadzącym i wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego spotkania.